ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12224215
*
nr 1222 4215
Spegel
20-tal, 89x55
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 december 2018
kl 19:04:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/12 12:14:04
1
300 kr
7/12 13:58:55
2
Vinnande bud
7/12 22:53:55
3
600 kr
7/12 22:53:55
2
700 kr (Budbetjänt)
10/12 18:38:48
3
800 kr
10/12 18:38:48
2
900 kr (Budbetjänt)
10/12 18:42:10
3
1.000 kr
10/12 18:42:10
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1222 4215
Spegel
20-tal, 89x55
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 december 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/12 12:14:04 | 1 | 300 kr |
7/12 13:58:55 | 2 | Vinnande bud |
7/12 22:53:55 | 3 | 600 kr |
7/12 22:53:55 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
10/12 18:38:48 | 3 | 800 kr |
10/12 18:38:48 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
10/12 18:42:10 | 3 | 1.000 kr |
10/12 18:42:10 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23